VK Jordán

Oficiální stránky veslařského oddílu
VK Jordán

Jubilejní Chalupa cup v JH se nám docela vydařil

13.8. jsme zahájili druhou polovinu závodní sezóny roku 2022 - tradičně na letos jubilejním 30. ročníku Chalupa cupu v J.Hradci. Počasí bylo pěkné, závody nebyly dlouhé a téměř každý náš závodník si nějakou medaili odvezl - protože v Hradci vždy oceňují první 3.  Naše nová párovka Filippi se dočkala prvého vítězství - Klárka a Naty si sehnaly dobré motory Verču Vachkovou z Roudnice a Míšu Čapkovou z MVK Haná a holky k neradosti domácí posádky a hlavně asi třebońské posádky vyhrály závod párovek dorostenek!  Výborně si vedly i naše miniholky Deny Dušáková a Niky Ševčíková - obě vyhrály svůj závod na skifu a slavně spolu zvítězily  i na dvojskifu ml. žákyň a odvezly si krásný pohár Agroleasingu (možná byl naplánován pro domácí posádku, takže Deny a Niky zřejmě někomu vypálily rybník...).  Výborně zajeli své závody i Tomáš Malenický a Kai Jones, nezklamal náš veterán Petr Malenický a i Klárka Malenická si na skifu sáhla na zlato, když dvojskif se našim dorostenkám tak úplně nevydařil.  Celkem jsme vyhráli 9x - zlato navíc bral ještě Jirka Diviš v kategorii skifu veteránů ve své kategorii a naše veteránská párovka, jenže tam chybí to projetí cílem na prvním místě - tak se radši spokojíme jen s tím číslem 9.  Ale snažili se všichni  -  na památku proto pěkné fotky, které udělal pan Zdeněk Šišma a celá galerie je na webu VK Vajgar.