VK Jordán

Oficiální stránky veslařského oddílu
VK Jordán

Hezký závěr sezóny v Mělníku

Na Poháry KVM v Mělníku jezdíme už několik let - rádi, mají nás rádi i místní. Letos 8.10. bylo docela hezké počasí - ale zkrácená trať a jen 3 dráhy, přesto se nám dařilo. Hattrick se podařil st. žákům Matymu Dušákovi a Janu Prokopovi - každý vyhrál svůj skifařský závod a společně i závod dvojskifů, to samé se podařilo dorostenkám Kláře Malenické a Naty Ševčíkové. Krásný závěr juniorské kariery měla také Verča Zdeňková - vyhrála skif, našla si pak na místě parťačku i na dvojskif - kamarádku z Neratovic a spolu ten dvojskif také vyhrály! Nezklamal náš veterán Petr Malenický - zase porazil všechny své soupeře, dařilo se i Jirkovi Divišovi a měli jsme i několik pěkných druhých míst.  Labskou vodu si zkusil i náš začátečník Kája Krajc. Takovým zlatým hřebem byla párovka st. žáků - mělničtí nám půjčili pěknou loď, místo zraněného Tomáše Malenického jsme si tam dali Pepu Kuklu, původní posádku pak tvořili Kai Jones, Maty Dušák a Honza Prokop a na kormidlo zasedla osvědčená Natka - a ta kluky dokormidlovala ke zlatu!  Takže Natka, Maty a Honza Prokop si odvezli z Mělníka po 3 medailích a navíc posádka párovky lahvinku dětských bublinek - ona jí tedy při dekorování převzala Natka, i při tom byla vyfocena, ale nepřeje si to publikovat! Zlato jsem měli 10x, v celkovém hodnocení poháru tentokrát přesvědčivě zvítězil Mělník (prý poslali na vodu vše co mělo ruce a nohy), druhé byly Litoměřice a mezi celkem 15 bodovanými  jsme skončili na krásném třetím místě!

Tak na památku fotky vítězů i nějaké společné.....