VK Jordán

Oficiální stránky veslařského oddílu
VK Jordán
www.vkjordan.cz

TÁBORSKÁ 600Vážení přátelé, veslaři!

Zveme Vás na veslařskou regatu Táborská šestistovka, kterou pořádáme na Jordáně po šestapadesáti letech dne 13.9.2020 na dráze 600 metrů s měřeným úsekem 500 metrů. 

„Šest set let od založení města husity, na rybníku postaveném v roce, kdy Kolumbus objevil Ameriku, sto jedenáct let od vzniku Veslařského Klubu Jordán, šestapadesát let od posledního oficiálního veslařského závodu a během Táborských setkání – závod s tak originálními souvislostmi budete hledat obtížně,“ říká předseda veslařského oddílu VS Tábor Josef Mládek, a dodává: „Závod je kvůli karanténě posunutý, stejně jako mnohé další veslařské akce, ale těšíme se na něj a doufáme, že se v prostředí tak obklopeném unikátními tradicemi stane prvním ročníkem tradice nové.“

Táborská šestistovka bude závodem ve sprintu, jméno jí dalo výročí založení města. Přihlašování běží do pondělí 7. září na webu http://www.veslo.cz. Ve čtvrtek pak proběhne rozlosování. Závodit se bude v neděli od 10 hodin. Lodě je možné složit na Sokolské plovárně. Zahraniční účastníci mohou posílat přihlášky na adresu vybor@vkjordan.cz. Na závěr soutěžního dne bude Jihočeský pohár předán vítězům.

Na rybníku Jordán, který byl dlouhá staletí obranným prvkem města a nádrží na pitnou vodu, budou vytyčeny 4 pětisetmetrové dráhy. Krásně upravené okolí Jordánu poskytne mimořádný zážitek ze závodu i divákům.

Regatu pořádáme s podporou Města Tábor v rámci akcí 600 let na hoře Tábor.

V případě jakýchkoliv otázek mě neváhejte kontaktovat.

Kontaktní osoba Petr Koška (+420 737 232 870) vybor@vkjordan.cz

STARTOVNÍ LISTINA A ČASOVÝ POŘAD ZDE V ODKAZU>>

Jak se k nám dostanete? 

Prostor závodu a dráhy

 

Události

Žádné nadcházející události.

Počet návštěv: 4833
Posledních 30 dnů: 239 | Posledních 7 dnů: 86 | Poslední den: 23

© 2021 VK Jordán | Všechna práva vyhrazena | smazik@electrogarden.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne