VK Jordán

Oficiální stránky veslařského oddílu
VK Jordán
www.vkjordan.cz

Jarní info od předsedy oddílu

Jarní info od předsedy oddílu

Milé veslařky, veslaři, rodiče, příznivci, vstoupili jsme do jubilejního roku – 23. března 2019 uplyne 110 let od začátku naší existence. Snad to na jaře také oslavíme, ale mrzí mě malá účast na naší výroční členské schůzi 23.2. v Centru universita. Nepotřebovali jsme nic volit ani odhlasovávat – tak si jenom připomeňme, kdo byl oceněn za rok 2018:

Za odvahu a pěknou reprezentaci oddílu obdržela věcnou cenu (bohužel ale nepřišla) Klárka Malenická. Za vítězství v r. 2018 si odnesli malý pohár Kryštof Smažík, Verča Zdeňková (+ květinu) a za 4. místo na MČR na trenažéru Jan Čížek. Titul Veslař 2018 a větší pohár obdrželi Tadeáš Struna, Jan Koška a Ondřej Pecival. Veslařkou 2018 se stala Žaneta Chudá, k největšímu poháru dostala i květinu a památeční fotky. Květinou jsme poděkovali Pavlíně Čížkové a zvláštní odměnu dostal i náš veleúspěšný trenér Petr Suchý. Kdo přišel, mohl vidět i krásné trofeje našeho mistra ČR Jana Čížka – oceníme jej za rok.

 

Pavlína Čížková nás jako neregistrovaná dobře reprezentovala na Festivalu halového veslování v Praze 2.3. – dokonce předseda veslařského svazu Dušan Macháček si jí vybral do teamu na čtyřtrenažér.

 

V neděli 3. března díky počasí téměř rozmrzl celý Jordán – požádal jsem ještě o určitou trpělivost, aby zmizely i poslední kry, ale kdo se nemůže dočkat, tak od 5.3. je povoleno veslovat po celé obvyklé dráze – prám je v pořádku, zimu přežil, nemusíme řešit jeho spouštění. Ale v loděnici je třeba dávat pozor – 5.3. navečer jsme s nepříjemnou příhodou (hned na začátku cesty v Praze se nám utrhl naložený vlek – naštěstí jsme jeli velmi pomalu, tak se nic strašného nestalo) přivezli ze servisu ČVK krásně opravené skify White, Blesk a dvojskify Audi a Tatra. Při skládání v dešti hodně pomohl Jenda Koška – děkujeme. Do provozu půjdou všechny lodě postupně, ale pokud to bez vody nevydržíte a bude hezky, vyjeďte si na přístupných lodích (Děkan, Raketa, Pelican, snad i dvojskif Malewi a 1 trabant) a při vynášení a zanášení dávejte opravdu pozor – v loděnici je zatím nějak přeloďováno....

 

6.3. odesíláme na veslařský svaz k obnovení a novému udělení 57 registrací – všichni, kdo chtěli být nadále registrováni tam jsou zahrnuti, máme 7 nových a kdo bude chtít nově ještě registrovat, v průběhu roku je to možné.

 

Oddílové hory organizované Martinem Krausem snad dopadly dobře, školáky nyní čekají prázdniny – užijte si je, neubližte si a 15.3. budeme muset opustit naši zimní trenažérovnu – budou potřeba pomocníci na stěhování. No a pak už je třeba pilně trénovat na vodě.....

 

Předseda J.M.


 

Diskuze

Události

20.03.2019 18:00
Porada v loděnici - tréninkový plán 2019
13.04.2019 08:00
Rennerův memoriál v Praze
27.04.2019 08:00
Jarní regata Bohemians v Praze
25.05.2019 08:00
Veslařská regata Lysá nad Labem
01.06.2019 08:00
Mistrovství oblasti Vltava v Praze

Počet návštěv: 713
Posledních 30 dnů: 111 | Posledních 7 dnů: 27 | Poslední den: 5

© 2019 VK Jordán | Všechna práva vyhrazena | smazik@electrogarden.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne