VK Jordán

Oficiální stránky veslařského oddílu
VK Jordán
www.vkjordan.cz

Výsledky závodů 2020

MČR, Račice, 2-4.10.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
PECIVAL Ondřej - KREJČÍŘ Samuel - KOŠKA Jan - RYCHNOVSKÝ Matyáš 4x- dci/R3 1 4:52.247
KOCOVÁ Klára - ZAŤKOVÁ Klára 2x jky/R1 4 9:05.295
ZDEŇKOVÁ Veronika - VENCLOVÁ Magdalena - KRPCOVÁ Kamila - BIELECKÁ Amálie 4x- dky/R1 4 6:00.711
STRUNA Tadeáš - PRINC Adam - PECIVAL Ondřej - BOLDIŠ Adam - KOŠKA Jan, AMBLER Artur - MOUCA David - RYCHNOVSKÝ Matyáš - MARTINKOVÁ Julie (c) 8+ dci/R1 4 4:46.044
ČÍŽEK Jan 1x jři/R2 1 7:57.343
JONES Laura 1x dky/R3 1 7:08.537
KAFKOVÁ Věra - KROUŽKOVÁ Kateřina - KOCOVÁ Klára - ZEITHAMMEROVÁ Ema 4x- jky/R1 4 8:34.188
ŠIMÁK Marek 1x dci/R4 2 6:54.841
ZDEŇKOVÁ Veronika - JONES Laura 2x dky/R4 5 7:08.059
STRUNA Tadeáš - WINKLER Radek 2x dci/R1 2 5:51.220
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci/R2 1 5:49.832
PECIVAL Ondřej - KREJČÍŘ Samuel - KOŠKA Jan - RYCHNOVSKÝ Matyáš 4x- dci/SF3 1 5:09.029
KOCOVÁ Klára - ZAŤKOVÁ Klára 2x jky/OJ1 6 9:54.381
ZDEŇKOVÁ Veronika - VENCLOVÁ Magdalena - KRPCOVÁ Kamila - BIELECKÁ Amálie 4x- dky/SF3 5 6:20.134
ČÍŽEK Jan 1x jři/SF1 1 8:15.190
JONES Laura 1x dky/SF3 4 7:15.968
KAFKOVÁ Věra - KROUŽKOVÁ Kateřina - KOCOVÁ Klára - ZEITHAMMEROVÁ Ema 4x- jky/OJ1 4 8:25.070
ŠIMÁK Marek 1x dci/SF3 5 7:13.192
ZDEŇKOVÁ Veronika - JONES Laura 2x dky/SF3 6 7:15.900
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci/SF2 1 5:22.787
STRUNA Tadeáš - WINKLER Radek 2x dci/SF2 3 5:42.465
PECIVAL Ondřej - KREJČÍŘ Samuel - KOŠKA Jan - RYCHNOVSKÝ Matyáš 4x- dci/FA 1 4:34.912
KOCOVÁ Klára - ZAŤKOVÁ Klára 2x jky/FB 4 9:07.664
ZDEŇKOVÁ Veronika - VENCLOVÁ Magdalena - KRPCOVÁ Kamila - BIELECKÁ Amálie 4x- dky/FB 5 5:45.630
STRUNA Tadeáš - PRINC Adam - PECIVAL Ondřej - BOLDIŠ Adam - KOŠKA Jan, AMBLER Artur - MOUCA David - RYCHNOVSKÝ Matyáš - MARTINKOVÁ Julie (c) 8+ dci/FA 4 4:32.331
ČÍŽEK Jan 1x jři/FA 1 7:17.594
JONES Laura 1x dky/FB 4 6:34.318
KAFKOVÁ Věra - KROUŽKOVÁ Kateřina - KOCOVÁ Klára - ZEITHAMMEROVÁ Ema 4x- jky/FB 3 7:55.339
STRUNA Tadeáš - WINKLER Radek 2x dci/FB 1 5:14.028
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci/FA 1 5:03.349

MČR, Račice, 26-28.9.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
MALENICKÁ Klára 1x žkys 13/R1 1 4:21.480
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x žkys 13/R2 2 4:29.284
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkys 13/R1 1 4:05.990
MALENICKÝ Tomáš 1x žcim 11/R1 4 2:30.335
JONES Kai 1x žcim 11/R2 2 2:19.070
PROKOP Jan 1x žcim 12/R3 3 2:18.152
MALENICKÁ Klára 1x žkys 13/SF1 1 4:17.783
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x žkys 13/SF1 3 4:31.023
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkys 13/SF1 1 4:01.874
JONES Kai 1x žcim 11/SF1 1 2:13.141
MALENICKÝ Tomáš 1x žcim 11/SF1 5 2:30.263
PROKOP Jan 1x žcim 12/SF1 5 2:25.245
MALENICKÁ Klára 1x žkys 13/FA 1 4:18.840
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x žkys 13/FA 4 4:27.636
CHUDÁ Žaneta 1x žLV/FA 3 8:31.735
KOŠKOVÁ Lucie - CHUDÁ Žaneta 2x žLV 2 8:26.438
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkys 13/FA 1 3:57.103
MALENICKÝ Tomáš 1x žcim 11/FC 1 2:14.334
JONES Kai 1x žcim 11/FA 5 2:17.533
PROKOP Jan 1x žcim 12/FC 1 2:14.816

Primátorky 2020, Praha, 19-20.9.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
MALEČKOVÁ Hedvika - LEDVINOVÁ Martina - KINCLOVÁ Veronika - MĚŘÍNSKÁ Aneta - NOVÁKOVÁ Markéta, ZEMANOVÁ Zuzana - JONES Laura - ZDEŇKOVÁ Veronika - NOVÁKOVÁ Lucie (c) dky 8+/R2 3 05:37.8
CHUDÁ Žaneta žsen 1x/R1 4 08:54.8
MALEČKOVÁ Hedvika - LEDVINOVÁ Martina - KINCLOVÁ Veronika - MĚŘÍNSKÁ Aneta - NOVÁKOVÁ Markéta, ZEMANOVÁ Zuzana - JONES Laura - ZDEŇKOVÁ Veronika - NOVÁKOVÁ Lucie (c) dky 8+/OJ1 2 05:40.9
CHUDÁ Žaneta žsen 1x/OJ1 1 10:01.2
CHUDÁ Žaneta žsen 1x/SF1 5 09:00.7
MALEČKOVÁ Hedvika - LEDVINOVÁ Martina - KINCLOVÁ Veronika - MĚŘÍNSKÁ Aneta - NOVÁKOVÁ Markéta, ZEMANOVÁ Zuzana - JONES Laura - ZDEŇKOVÁ Veronika - NOVÁKOVÁ Lucie (c) dky 8+/FA 5 05:32.2
CHUDÁ Žaneta žsen 1x/FB 3 08:46.8

Táborská 600, Tábor, 13.9.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
ZAŤKOVÁ Klára - KOCOVÁ Klára - KOTALOVÁ Julie - HANOUSKOVÁ Zuzana 4x- jky+ž+žM 2 1:51.46
ZNAMENANÁ Helena - ZDEŇKOVÁ KROUŽKOVÁ Pavlína - KOŠKOVÁ Lucie - CHUDÁ Žaneta 4x- jky+ž+žM 3 2:08.53
JONES Kai - MALENICKÝ Tomáš 2x žcim 2 2:10.85
ZDEŇKOVÁ Veronika - JONES Laura - MALEČKOVÁ Hedvika - LEDVINOVÁ Martina 4x- dky 1 1:47.07
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkys 1 1:52.69
ZAŤKOVÁ Klára 1x jky+ž+žM 3 2:08.58
HANOUSKOVÁ Zuzana 1x jky+ž+žM 4 2:30.97
CHUDÁ Žaneta 1x jky+ž+žM 1 1:55.76
ZDEŇKOVÁ KROUŽKOVÁ Pavlína 1x jky+ž+žM 3 2:52.99
ČÍŽEK Jan 1 x jři+m+mM 1 1:39.52
CHUDÝ Ondřej 1 x jři+m+mM 3 2:16.07
DĚKANOVSKÝ Jan 1 x jři+m+mM 1 1:50.61
DIVIŠ Jiří 1 x jři+m+mM 2 1:53.27
VESELÝ Adam - KAUER Andreas 2x žcis 3 1:55.28
ŠIMÁK Marek 1x dci 15 1 02:00.01
STRUNA Tadeáš 1x dci 15 1 1:47.02
JIRKOVSKÝ Karel 1x dci 15 4 2:04.76
ŠIMÁK Filip 1x dci 15 3 1:59.68
MALENICKÝ Tomáš 1x žcim 11 1 2:15.54
JONES Kai 1x žcim 11 1 2:11.85
JONES Laura 1x dky 3 1:57.72
ZDEŇKOVÁ Veronika 1x dky 2 2:05.94
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x žkys 13 2 2:06.54
MALENICKÁ Klára 1x žkys 13 1 2:01.16
ZDEŇKOVÁ KROUŽKOVÁ Pavlína - KOŠKA Petr 2 x mixOPEN 3 2:02.45
KOŠKOVÁ Lucie - DĚKANOVSKÝ Jan 2 x mixOPEN 1 1:46.49
CHUDÁ Žaneta - SUCHÝ Petr 2 x mixOPEN 2 1:47.05
BUŇATOVÁ ŘÍZKOVÁ Magdalena - KRAUS Martin 2 x mixOPEN 4 1:58.76
ZDEŇKOVÁ Veronika - CHALUPA Václav 2 x mixOPEN 1 1:49.97
STRUNA Tadeáš - STRUNOVÁ Sára 2 x mixOPEN 3 2:04.71
WINKLER Radek - PŘIBYL Adam - HRON Adam - STRUNA Tadeáš 4x- dci 1 1:32.99
PROKOP Jan 1x žcim 12 1 2:12.36
DUŠÁK Matěj 1x žcim 12 3 2:35.47
ŠIMÁK Filip - ŠIMÁK Marek 2x dci 3 1:42.45
WINKLER Radek - STRUNA Tadeáš 2x dci 1 1:36.42
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 14 1 1:53.04
KAUER Andreas 1x žcis 14 3 2:02.05
VESELÝ Adam 1x žcis 14 3 2:02.75
KOCOVÁ Klára - ZAŤKOVÁ Klára 2x jky + ž + žM 2 1:54.42
KOTALOVÁ Julie - VESELÁ Aneta 2x jky + ž + žM 3 2:01.21
KOŠKOVÁ Lucie - CHUDÁ Žaneta 2x jky + ž + žM 1 1:52.01
VONDRÁK Leoš - SUCHÝ Petr - DĚKANOVSKÝ Jan - ŠIMÁK Martin 4 x- jři + m + mM 3 1:42.53
LEDVINOVÁ Martina - JONES Laura 2x dky 1 1:51.93
ZDEŇKOVÁ Veronika - MALEČKOVÁ Hedvika 2x dky 2 1:56.79
DUŠKOVÁ Ema - SLUNEČKOVÁ Agáta 2x dky 3 2:01.55

Mezinárodní regata, Villach, 12-13.9.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
Jan KOŠKA, Matyáš RYCHNOVSKÝ, Ondřej PECIVAL, Samuel KREJČÍŘ JMB4x - R1 1  
Jan KOŠKA, Matyáš RYCHNOVSKÝ, Ondřej PECIVAL, Samuel KREJČÍŘ JMB4x - FA 2  
Jan KOŠKA, Ondřej PECIVAL JMB2x - R1 1  
Jan KOŠKA, Ondřej PECIVAL JMB2x - FA 2  

Pohár KVM, Mělník, 5.9.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
MALENICKÝ Tomáš, JONES Kai 2x žcim 2 01:58,67
ZAŤKOVÁ Klára 1x jky 4 03:13,41
ŠIMÁK Marek 1x dci 4 02:52,85
ZDEŇKOVÁ Veronika 1x dky 2 03:17,25
ŠIMÁK Marek, ŠIMÁK Filip 2x dci 2 02:44,98
VENCLOVÁ Magdalena, ZDEŇKOVÁ Veronika 2x dky 3 03:08,60
ZAŤKOVÁ Klára, KOCOVÁ Klára 2x jky 3 03:08,65
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x žkys 13 1 03:05,31
MALENICKÁ Klára 1x žkys 13 1 03:07,50
ŠIMÁK Marek 1x dci 2 02:49,04
ŠEVČÍKOVÁ Natálie, MALENICKÁ Klára 2x žkys 1 03:00,43
MALENICKÝ Petr - Kategorie: B 1x mM 1 02:41,87
PROKOP Jan 1x žcim 12 3 02:08,81
JONES Kai 1x žcim 11 1 02:21,49
MALENICKÝ Tomáš 1x žcim 11 1 02:32,13

Velká regata Bohemians, Praha, 29.8.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
PECIVAL Ondřej - KOPECKÝ Vít - KOŠKA Jan - RYCHNOVSKÝ Matyáš 4x- dci 1 4:38.18
ČÍŽEK Jan 1x jři 1 7:10.53
STRUNA Tadeáš - PECIVAL Ondřej - KOŠKA Jan - PRINC Adam - BOLDIŠ Adam AMBLER Artur - MOUCA David - RYCHNOVSKÝ Matyáš - KRÁL Antonín (K) 8+ dci 1 4:46.78
STRUNA Tadeáš 1 x dci A 5 5:55.91

Mistrovství oblasti Vltava, Třeboň, 22-23.8.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
ZAŤKOVÁ Klára - KOCOVÁ Klára 2x jky 3 8:40.33
CHUDÁ Žaneta 1x žLV - FA 2 8:27.07
JONES Kai - MALENICKÝ Tomáš 2x žcim 3 02:30.00
JONES Kai - MALENICKÝ Tomáš 2x žcim - FB 5 2:26.88
KREJČÍŘ Samuel - KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej - RYCHNOVSKÝ Matyáš 4x- dci 1 4:49.37
WINKLER Radek - PŘIBYL Adam - HRON Adam - STRUNA Tadeáš 4x- dci 2 5:05.36
WINKLER Radek - PŘIBYL Adam - HRON Adam - STRUNA Tadeáš 4x- dci - FB 2 4:53.95
KREJČÍŘ Samuel - KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej - RYCHNOVSKÝ Matyáš 4x- dci - FA 1 4:35.84
MALENICKÝ Tomáš 1x žcim 11 2 2:36.41
JONES Kai 1x žcim 11 1 2:22.35
MALENICKÝ Tomáš 1x žcim 11 - FA 3 2:21.87
JONES Kai 1x žcim 11 - FA 4 2:22.94
PROKOP Jan 1x žcim 12 1 2:23.11
PROKOP Jan 1x žcim 12 - FA 5 2:23.85
ČÍŽEK Jan 1x jři 1 7:52.26
ČÍŽEK Jan 1x jři - FA 1 7:18.71
MALENICKÁ Klára 1x žkys 13 1 4:31.07
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x žkys 13 2 4:46.62
MALENICKÁ Klára 1x žkys 13 - FA 1 4:13.29
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x žkys 13 - FA 4 4:28.21
ZDEŇKOVÁ Veronika - JONES Laura 2x dky 4 6:20.76
ZDEŇKOVÁ Veronika - JONES Laura 2x dky¨- FB 2 6:06.15
RYŠAVÁ Klára - NOVÁKOVÁ Barbora - KOŠKOVÁ Lucie - CHUDÁ Žaneta 4x- ž 4 8:04.74
KAUER Andreas 1x žcis 14 4 4:35.14
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 14 2 4:19.56
VESELÝ Adam 1x žcis 14 3 4:42.46
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 14 - FB 6 4:15.75
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci 1 5:16.35
WINKLER Radek - STRUNA Tadeáš 2x dci 1 5:33.65
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci - FA 1 5:05.26
WINKLER Radek - STRUNA Tadeáš 2x dci - FA 2 5:11.76
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkys 13 1 4:11.62
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkys 13 - FA 1 3:57.57
JONES Laura 1x dky 3 7:02.29
ZDEŇKOVÁ Veronika 1x dky 6 7:21.33
JONES Laura 1x dky - FB 1 6:28.07
VESELÝ Adam - KAUER Andreas 2x žcis 4 4:11.02
ŠIMÁK Marek 1x dci 4 6:08.00

MČR Masters, Třeboň, 15.8.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
MALENICKÝ Petr 1x mM A-C - R3 2 3:34.58
DĚKANOVSKÝ Jan 1x mM D-M - R2 2 3:50.56
DIVIŠ Jiří 1x mM D-M - R5 1 3:56.88
MALENICKÝ Petr - SUCHÝ Petr - DĚKANOVSKÝ Jan - ŠIMÁK Martin 4x- mM - R4 4 3:28.44
ZDEŇKOVÁ KROUŽKOVÁ Pavlína - KOŠKA Petr 2x mixM A-C 5 4:35.27
DIVIŠ Jiří - DĚKANOVSKÝ Jan 2x mM D-M - R2 3 3:50.85

Chalupa Cup, J. Hradec, 8.8.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
JONES Laura - VENCLOVÁ Magdalena - KRPCOVÁ Kamila - BIELECKÁ Amálie 4x- dky 1 3:51.20
ZAŤKOVÁ Klára 1x jky+ž+žM 2 5:46.55
HANOUSKOVÁ Zuzana 11x jky+ž+žM 3 5:54.95
KOCOVÁ Klára 1x jky+ž+žM 2 5:35.14
ZDEŇKOVÁ Veronika - LEDVINOVÁ Martina 2x dky 2 3:58.46
VESELÝ Adam - KAUER Andreas 2x žcis 2 4:09.83
WINKLER Radek - STRUNA Tadeáš 2x dci 1 3:31.80
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci 1 3:19.81
MALENICKÝ Tomáš 1x žcim 11 1 2:25.28
JONES Kai 1x žcim 11 2 2:34.95
PROKOP Jan 1x žcim 12 1 2:25.13
JONES Laura 1x dky 16 1 4:20.77
ZDEŇKOVÁ Veronika 1x dky 16 4 4:42.75
JONES Kai - MALENICKÝ Tomáš 2x žcim 2 2:28.55
MALENICKÁ Klára 1x žkys 13 1 4:31.36
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x žkys 13 1 4:34.64
WINKLER Radek - PŘIBYL Adam - HRON Adam - STRUNA Tadeáš 4x- dci 1 3:21.00
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 14 3 4:26.08
KAUER Andreas 1x žcis 14 4 4:44.86
VESELÝ Adam 1x žcis 14 4 4:41.03
ŠIMÁK Marek 1x dci 15 2 4:08.08
STRUNA Tadeáš 1x dci 15 2 3:55.43
JIRKOVSKÝ Karel 1x dci 15 3 4:28.03
PECIVAL Ondře 1x dci 16 2 3:55.36
KOŠKA Jan 1x dci 16 3 3:56.14
KOCOVÁ Klára - ZAŤKOVÁ Klára 2x jky + ž + žM 3 4:51.48

Kontrolní závody dorostu a mládeže, Račice, 11-12.7.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
KOŠKA Jan 1x dci - R 1 07:51,41
PECIVAL Ondřej 1x dci - R 2 07:50,30
KOŠKA Jan 1x dci - SF 2 07:46,44
PECIVAL Ondřej 1x dci - SF 3 07:49,46
KOŠKA Jan 1x dci - F 2 07:26,32
PECIVAL Ondřej 1x dci - R 5 07:42,67
ČÍŽEK Jan, PUSTĚJOVSKÝ Tomáš 2 - jři - R 2 07:15,02
ČÍŽEK Jan, PUSTĚJOVSKÝ Tomáš 2 - jři - FA 1 2 07:15,47
ČÍŽEK Jan, PUSTĚJOVSKÝ Tomáš 2 - jři - FA 2 6 07:36,78

Distanční závod na 6km, Otrokovice, 13.6.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
KOŠKA Jan 1x dci 2 22:42.2
PECIVAL Ondřej 1x dci 13 23:41.7
ČÍŽEK Jan 1x jři 9 23:34.6
ZDEŇKOVÁ Veronika 1x dky 22 28:13.0

Memoriál Ladislava Vosátky, Roudnice nad Labem, 6.6.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
ZAŤKOVÁ Klára - KOCOVÁ Klára - KOTALOVÁ Julie - JONES Laura 4x- dky 4 4:07.44
VESELÝ Adam - KAUER Andreas 2x žcis 5 4:16.74
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkys 3 4:06.29
PROKOP Jan 1x žcim 3 2:21.89
JONES Kai 1x žcim 2 2:30.49
MALENICKÝ Tomáš 1x žcim 4 2:41.14
KOTALOVÁ Julie - JONES Laura 2x dky 2 3:59.71
ZAŤKOVÁ Klára - KOCOVÁ Klára 2x dky 3 4:03.29
MALENICKÁ Klára 1x žkys 1 4:12.09
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x žkys 4 4:27.32
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci 1 3:09.17
ŠIMÁK Marek - ŠIMÁK Filip 2x dci 4 3:36.46
KAUER Andreas 1x žcis 4 4:39.30
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 2 3:58.81
VESELÝ Adam 1x žcis 3 4:07.48
JONES Laura 1x dky 1 4:01.81
ZAŤKOVÁ Klára 1x dky 4 4:21.46
ŠIMÁK Marek 1x dci 2 3:53.45
PECIVAL Ondřej 1x dci 1 3:25.10
KOŠKA Jan 1x dci 2 3:28.51
ČÍŽEK Jan 1x dci/junior 2/2 3:29.13
MALENICKÝ Petr 1x dci/master 3/1 3:38.54

Mistrovství Prahy, Praha, 6.6.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
MĚŘÍNSKÁ Aneta - ZDEŇKOVÁ Veronika - ROZOVÁ Veronika - RABOVÁ Lucie 4x- dky/FA 1 5:32.57

Distanční závod ve skifu o cenu J.Ondráka, Praha, 23.5.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
Jan Čížek 1x junioři 14 25:08,2

Testování členů SCM jaro 2020

Jméno Kategorie Umístění Počet bodů
Jan Čížek Ročník 2003 3. celkově 127
Jan Koška Ročník 2004 6 116
Ondřej Pecival Ročník 2004 21-24 85

III. kolo Poháru ČR 2019-20 ve veslování na trenažéru, Děčín, 17.2.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
PECIVAL Ondřej Dorostenci 05 - 04 5 06:49,10

MČR + ME ve veslování na trenažéru, Praha, 11.01.2020

Jméno Kategorie Umístění Čas
Jan Koška U17 (dci) 11 06:52,20

Události

Žádné nadcházející události.

Počet návštěv: 4027
Posledních 30 dnů: 112 | Posledních 7 dnů: 18 | Poslední den: 0

© 2020 VK Jordán | Všechna práva vyhrazena | smazik@electrogarden.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne