VK Jordán

Oficiální stránky veslařského oddílu
VK Jordán
www.vkjordan.cz

Výsledky závodů 2021

 

Vzhledem k tomu, že účast na závodech je stále vyšší a vyšší a opisování výsledků m klubový web je velmi pracné, přitom všechny výsledky oddílu jsou na webu ČVS (závody – výsledky, u důležitých závodů jsou výsledky vč. cílových fotografií i na Sportisu), tak další opisování výsledků na klubový web už nebude prováděno a pouze vždy na konci roku bude uveden celkový souhrn nejlepších výsledků, souhrn počtu všech vítězství, počet bodů a umístění v Českém poháru.

 

Tímto způsobem je tedy poprvé uzavřen celý rok 2021:

 

1. Jízda na veslařském trenažéru – nejlepší výsledky:

Mistrovství ČR on line – Jan Čížek, junioři – 1. místo a titul Mistr ČR

Jan Koška, junioři – 9. místo

Akademické mistrovství ČR on line – Žaneta Chudá, ženy LV – 4. místo

Nordic mistrovství (severské země – pořadatel Dánsko) Jan Čížek, junioři – 1. místo

Mistrovství světa 2021 on line – Jan Čížek, junioři – 3. místo.

 

2. Veslování celkově: účast na celkem 20 celostátních veřejných závodech, Mistrovství Evropy juniorů a Mistrovství světa juniorů. Získáno celkem 65 prvních míst – zlatých medailí v kategoriích mladší žactvo, starší žactvo, dorost, junioři, senioři, veteráni. V Poháru ČR 2021 vybojováno 164 bodů a 24. místo z 34 bodovaných oddílů a klubů. 2 členové oddílu Jan Čížek, Jan Koška byli členy SCM veslování, Jan Čížek, Jan Koška a Ondřej Pecival se stali juniorskými reprezentanty ČR a uspěli na MSJ i MEJ.

 

3. Nejlepší výkony:

 

Mistrovství oblasti Vltava – mistrovské tituly:

Klára Malenická – skif žákyně st. 14 let

Natálie Ševčíková, Klára Malenická – dvojskif žákyně st. 14 let

Jan Prokop – skif žáci st. 13 let

 

Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí – medaile a umístění do 10. místa:

Natálie Ševčíková, Klára Malenická – titul Mistryně ČR v disciplíně dvojskif žákyně st. 14 let

Kai Jones, Tomáš Malenický – 2. místo v disciplíně dvojskif žáci ml. 12 let (vicemistři ČR)

Klára Malenická – 4. místo v disciplíně skif žákyně st. 14 let

Kai Jones – 4. místo v disciplíně skif žáci ml. 12 let

Tadeáš Struna (+ Radek Winkler J.Hradec) – 5. místo v disciplíně dvojskif dorostenci

Klára Kocová, Laura Jones – 9. místo v disciplíně dvojskif juniorky

Veronika Zdeňková, Klára Zaťková, Klára Kocová, Laura Jones – 10. místo v disciplíně

párová čtyřka juniorky

Ondřej Pecival (+ Jakub Sprinzl, LS Brno) – titul Mistr ČR v disciplíně dvojskif junioři

Jan Koška, Jan Čížek – 2. místo v disciplíně dvojskif junioři (vicemistři ČR)

Jan Koška, Jan Čížek (+ Adam Šnajdr VK Smíchov, Jiří Ingr Jiskra Otrokovice) – 2. místo v disciplíně párová čtyřka muži – senioři (vicemistři ČR)

 

Mistrovství ČR ve sprintu – medaile a umístění do 6. místa:

Jan Čížek – titul Mistr ČR v disciplíně skif junioři

Žaneta Chudá – 2. místo v disciplíně skif ženy LV

Klára Kocová, Laura Jones – 4. místo v disciplíně dvojskif juniorky

Lucie Košková, Žaneta Chudá – 5. místo v disciplíně dvojskif ženy

Veronika Zdeňková, Klára Zaťková. Klára Kocová a Laura Jones – 6. místo v disciplíně párová čtyřka juniorky

 

Mistrovství Evropy juniorů ve veslování 2021, Mnichov, SRN - reprezentace ČR:

Jan Koška, Jan Čížek (+ Adam Šnajdr, Jiří Ingr) – titul Mistři Evropy za 1. místo v disciplíně párová čtyřka

Ondřej Pecival (+ Jakub Sprinzl) – 2. místo v disciplíně dvojskif (vicemistři Evropy)

 

Mistrovství světa juniorů ve veslování 2021, Plovdiv, Bulharsko – reprezentace ČR:

Jan Koška, Jan Čížek (+ Adam Šnajdr, Jiří Ingr) – 3. místo v disciplíně párová čtyřka

Ondřej Pecival (+ Jakub Sprinzl) – 7. místo v disciplíně dvojskif


VESLAŘSKÁ REGATA BOHEMI, PRAHA, 13.06.2021

Jméno Kategorie Pořadí Rozjezd Čas
JONES Kai - MALENICKÝ Tomáš 2x žcim 1 R1 2:05.21
PROKOP Jan 1x žcis 13 2 FA 5:02.45
DUŠÁK Matěj 1x žcis 13 3 FA 5:21.18
JIRKOVSKÝ Karel 1x dci 2 R1 6:59.48
VESELÝ Adam 1x dci 4 R1 7:15.85
STRUNA Tadeáš 1x dci 1 R2 6:18.97
BALOUN Vojtěch 1x dci 2 R2 6:42.03
PUFR Josef 1x dci 3 R2 6:46.62
PROKOP Jan - DUŠÁK Matěj 2x žcis 4 R2 5:10.17
SMAŽÍK Šimon - ŠIMÁK Filip 2x dci 2 R3 6:11.06
BALOUN Vojtěch - STRUNA Tadeáš 2x dci 1 R4 5:54.36
VESELÝ Adam - PUFR Josef 2x dci 3 R4 6:23.79
JONES Kai 1x žcim 12 1 R2 2:28.01
MALENICKÝ Tomáš 1x žcim 12 2 R1 2:37.41

MISTROVSTVÍ OBLASTI VLTAVA, PRAHA, 05.-06.06.2021

Jméno Kategorie Pořadí Rozjezd Čas
JONES Kai - MALENICKÝ Tomáš 2x žcim 1 R2 2:02.47
JONES Kai - MALENICKÝ Tomáš 2x žcim 2 FA 1:59.79
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x jři 2 R2 5:40.20
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x jři 3 FA 5:39.26
MALENICKÝ Petr 1x m 3 R1 7:00.59
MALENICKÝ Petr 1x m 5 FA 6:30.96
ZAŤKOVÁ Klára 1x jky 4 R2 8:32.25
ZDEŇKOVÁ Veronika 1x jky 5 R2 8:41.09
JONES Laura 1x jky 3 R4 8:33.78
KOCOVÁ Klára 1x jky 5 R4 8:59.44
MALENICKÝ Tomáš 1x žcim 12 2 R1 2:17.53
JONES Kai 1x žcim 12 1 R3 2:18.57
JONES Kai 1x žcim 12 2 FA 2:00.56
MALENICKÝ Tomáš 1x žcim 12 3 FA 2:03.65
MALENICKÁ Klára 1x žkys 14 1 FA 4:02.97
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x žkys 14 2 FA 4:07.76
DUŠÁK Matěj 1x žcis 13 3 R1 5:26.14
PROKOP Jan 1x žcis 13 2 R2 5:00.39
PROKOP Jan 1x žcis 13 1 FA 4:15.18
DUŠÁK Matěj 1x žcis 13 6 FA 4:42.95
WINKLER Radek - STRUNA Tadeáš 2x dci 1 R1 5:26.72
HRON Adam - ŠIMÁK Marek 2x dci 1 R4 6:01.57
PUFR Josef - BALOUN Vojtěch 2x dci 4 R4 6:11.89
SMAŽÍK Šimon - ŠIMÁK Filip 2x dci 3 R5 6:03.28
WINKLER Radek - STRUNA Tadeáš 2x dci 4 FA 5:16.12
NEUMANN Václav - SPĚŠNÝ Nikola - PLESKAČ Jakub - PLESKAČ Jan - KOŠKA Jan, PECIVAL Ondřej - ŠNAJDR Adam - PANASENKO Roman - POKOJ Ondřej (K) 8+ jři 2 FA 5:09.32
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkys 1 R2 4:56.12
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkys 1 FA 3:54.36
ZDEŇKOVÁ Veronika - ZAŤKOVÁ Klára - KOCOVÁ Klára - JONES Laura 4x- jky 3 R2 7:22.94
STRUNA Tadeáš 1x dci 3 R1 6:25.30
BALOUN Vojtěch 1x dci 4 R1 6:37.78
PUFR Josef 1x dci 4 R4 6:32.47
STRUNA Tadeáš 1x dci 1 FB 5:40.09

Kontrolní závody Račice 2021, 15-16.5.2021

Jméno Kategorie Pořadí Rozjezd Čas
KOŠKA Jan 1x jři 4 R2 07:43,64
ČÍŽEK Jan 1x jři 4 R1 7.29,92
PECIVAL Ondřej 1x jři 3 R2 07:36,85
KOŠKA Jan 1x jři 1 QF2 07:18,33
ČÍŽEK Jan 1x jři 2 QF4 07:13,85
PECIVAL Ondřej 1x jři 1 QF3 07:07,69
KOŠKA Jan 1x jři 2 SF AB 07:23,38
ČÍŽEK Jan 1x jři 2 SF AB 07:15,46
PECIVAL Ondřej 1x jři 3 SF AB 07:17,30
KOŠKA Jan 1x jři 4 FA 07:18,84
ČÍŽEK Jan 1x jři 1 FA 07:13,78
PECIVAL Ondřej 1x jři 5 FA 07:19,70

Měřený trénink 6 km PRAHA 2021, 1.5.2021

Jméno Kategorie Pořadí Čas
KOŠKA Jan 1x jři 2 21:05.6
ČÍŽEK Jan 1x jři 8 21:33.7
PECIVAL Ondřej 1x jři 9 21:35.2

CZE Academic championships,  6. 3. 2021

Jméno Kategorie Pořadí Čas
Žaneta CHUDÁ ženy LV AMČR 4 07:50,5

2021 WORLD ROWING INDOOR CHAMPIONSHIPS, 27.2.2021

Jméno Kategorie Pořadí Čas
Jan ČÍŽEK M U19 (2000m) 3 5:59,4

Mistrovství ČR v jízdě na veslařském trenažéru,  13. 2. 2021

Jméno Kategorie Pořadí Čas
Jan ČÍŽEK Juniori - U19m 1 06:03,9
Jan KOŠKA Juniori - U19m 9 06:21,2
Tadeáš STRUNA Dorostenci - U17m 26 07:00,9

 

Události

Žádné nadcházející události.

Počet návštěv: 8810
Posledních 30 dnů: 169 | Posledních 7 dnů: 54 | Poslední den: 6

© 2022 VK Jordán | Všechna práva vyhrazena | smazik@electrogarden.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne