VK Jordán

Oficiální stránky veslařského oddílu
VK Jordán
www.vkjordan.cz

Výsledky závodů 2018

I. kolo Poháru ČR na trenažéru Ústí nad Labem 10.12.2018

Jméno

Disciplína

Pořadí

Čas

Jan Koška

dorostenci

15. místo (53 startujících)

07:10:10

Svatoondřejská 500, 1.12.2018

Jméno

Disciplína

Rozjezd

Čas

Marek Šimák

500m trenažér

1

02:01:02

Filip Šimák

500m trenažér

1

02:07:03

Jan Koška

500m trenažér

2

01:38:08

Ondřej Pecival

500m trenažér

2

01:43:06

Petr Suchý

500m trenažér

3

02:04:03

Jiří Pecival

500m trenažér

3

02:04:07

Tadeáš Struna

500m trenažér

4

01:48:04

Šimon Smažík

500m trenažér

4

02:06:01

Petr Koška

500m trenažér

5

01:56:08

Lucie Košková

500m trenažér

5

01:57:03

Ondřej Chudý

500m trenažér

6

01:39:05

Žaneta Chudá

500m trenažér

6

01:51:06

Laura Jones

500m trenažér

7

02:11:01

Julie Kotalová

500m trenažér

7

02:12:02

Sára Strunová

500m trenažér

8

02:24:05

Veronika Zdeňková

500m trenažér

8

02:13:02

Dušan Smažík

500m trenažér

9

01:42:06

Vladimír Zdeněk

500m trenažér

9

01:42:08

Petr Suchý

500m trenažér

10

02:29:07

Pavlína Čížková

500m trenažér

10

02:30:03

Sára Strunová

500m trenažér

11

02:12:04

Irena Strunová

500m trenažér

11

02:12:09

Hradišťský šestikilák 2018, 6.10.2018

Jméno

Disciplína

Rozjezd

Pořadí

Čas

KOŠKA Jan

1x dci (04)

11

2

28:06.6


Pohár Klubu veslařů mělnických 1881 - 29.9.2018

Jméno

Disciplína

Rozjezd

Pořadí

Čas

ČÍŽEK Jan

1xdci rozjížďky

1

2

02:51,2

MALENICKÁ Klára

1x žkym 12

4

3

02:55,7

STRUNA Tadeáš, PECIVAL Ondře

2x žcis

10

2

02:37,3

ŠIMÁK Filip, ŠIMÁK Marek

2x žcis

10

4

03:18,1

KOŠKA Jan

1x žcis 14

16

1

02:51,0

PECIVAL Ondře

1x žcis 14

16

2

02:55,1

ZDEŇKOVÁ Veronika

1x žkys 14

24

2

03:33,3

ČÍŽEK Jan

1x dci

28

2

02:40,0

DIVIŠ Jiří - E

1x mM

30

3

02:49,1

MČR ve sprintu Račice 21.9.2018

Jméno

Disciplína

Rozjezd

Pořadí

Čas

CHUDÁ Žaneta - KNOBOVÁ Kristýna

2x ž

11

4

2:03.772

ČÍŽEK Jan

1x dci

19

3

1:49.063

CHUDÁ Žaneta

1x ž LV

37

2

1:58.299

Smíchovská regata 15.9.2018

Jméno

Disciplína

Rozjezd

Pořadí

Čas

CHUDÁ Žaneta - CIHELKOVÁ Tereza

2x ž

201

2

1:58.02

DIVIŠ Jiří

1x mM

401

6

2:07.38

CHUDÁ Žaneta

1x jky+ž

1002

1

2:13.39

KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej

2x žcis

1202

1

2:06.84

ŠIMÁK Filip - ŠIMÁK Marek

2x žcis

1204

5

2:36.02

SMAŽÍK Kryštof

1x začátečníci

1501

1

2:29.63

MALENICKÁ Klára

1x začátečníci

1502

4

3:00.41

BERANOVÁ Kristýna - ZDEŇKOVÁ Veronika

2x žkys

1702

4

2:38.88

SUCHÝ Petr - ČÍŽKOVÁ PAVLÍNA

2xmixM+nereg.

1902

4

2:31.35

SMAŽÍK Šimon - VOBORSKÝ Jan

2x žcim

2102

5

2:57.17

51. Polabský pohár 2018

Jméno

Disciplína

Rozjezd

Pořadí

Čas

Pecivál Ondřej

1x žcis 14

2

2

00:04:07.60

Koška Jan

1x žcis 14

3

2

00:04:21.42

Čížek Jan

1x dci

2

2

00:05:44.80

Chudá Žaneta

1x ž senB

1

2

00:08:46.35

Smažík Šimon

1x žcim 12

1

4

00:02:31.51

Pecivál + Koška

2x žcis

5

1

00:03:44.92

Zdeňková Veronika

1x žkys 14

1

5

00:04:52.54

Třeboňská regata 2018

Jméno

Disciplína

Č.startu

Pořadí

Čas

CHUDÁ Žaneta

1x jky+ž

403

1

8:37.28

SMAŽÍK Šimon

1x žcim 12

902

5

3:10.04

DĚKANOVSKÝ Jan

1x mM

1204

1

3:46.73

MĚŘÍNSKÁ Aneta - ZDEŇKOVÁ Veronika

2x žkys

303

5

4:57.57

DIVIŠ Jiří

1x mM

1204

3

4:03.82

ŠIMÁK Martin - ŠIMÁK Filip

2 x MIX (masters+žák)

1505

3

2:07.80

MALENICKÁ Klára

1 x přípravka

1601

2

1:09.26

KOŠKA Jan

1x žcis 14

3001

1

4:00.82

PECIVAL Ondřej

1x žcis 14

3003

2

4:02.91

ČÍŽEK Jan

1x dci 15

3202

2

5:55.55

ČÍŽEK Jan

1x dci 15

3206

4

6:09.30

CHUDÁ Žaneta - KLÍMOVÁ Eva

2x jky+ž

3502

5

8:49.04

DĚKANOVSKÝ Jan a spol.

8+ mM

4101

1

3:09.52

KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej

2x žcis

4402

1

3:39.75

SUCHÝ Petr - ŠIMÁK Marek

2 x MIX (masters+žák)

1503

5

2:20.14

DĚKANOVSKÝ Jan - KOŠKA Jan

2 x MIX (masters+žák)

1504

2

1:46.36

ZDEŇKOVÁ Veronika a spol.

4x+ žkys

2701

2

4:03.99

DĚKANOVSKÝ Jan a spol.

4x- mM

5301

2

3:19.35

CHUDÁ Žaneta

1x jky+ž

405

4

8:57.03

 

Události

17.08.2019 10:00
Chalupa CUP - Jindřichův Hradec
24.08.2019 10:00
Třeboňská regata s mezinárodní účastí
31.08.2019 10:00
Smíchovská regata - Praha
07.09.2019 10:00
52. Polabský pohár - Brandýs nad labem
20.09.2019 10:00
Mistrovství ČR ve sprintu - Račice

Počet návštěv: 1476
Posledních 30 dnů: 178 | Posledních 7 dnů: 43 | Poslední den: 6

© 2019 VK Jordán | Všechna práva vyhrazena | smazik@electrogarden.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne