VK Jordán

Oficiální stránky veslařského oddílu
VK Jordán
www.vkjordan.cz

Předseda hodnotí 17.4.2019

Předseda hodnotí 17.4.2019

Moje milé veslařky i veslaři, máme za sebou první 3 závody na vodě, první karambol na vodě, první velkou chybu při organizaci závodů a po cca 25 letech prvního našeho veslaře pozvaného na kontrolky reprezentačních výběrů.

 

Za účast a snahu na distančních závodech je třeba pochválit Honzíka Čížka a Žanetu Chudou a poblahopřát k velmi dobrému výsledku Jendovi Koškovi. Ten si nyní o Velikonocích vyzkouší ty reprezentační kontrolky.  Na Jordáně je nás chvílemi moc - je dobře, že se trénuje, ale jak vidíte, musíme dávat více pozor a vyhnout se srážkám - k mostu jedeme tedy vždy vpravo po směru jízdy, tedy okolo stráně pod železnicí, zpět pak okolo břehu s vojenskou a Sokolskou plovárnou a zvláštní pozornost je třeba věnovat úseku sladovna - hráz, kde je vždy nejvíce husto. 
Rennerův memoriál v Praze se nám celkem vyvedl - máme i první zlato, ale také jsme vlastním chaosem poškodili Žanetu - nemohla jet na své lodi.  Nespoléhejte tedy na to, že vám loď připraví trenéři nebo rodiče - o přidělenou loď se musíte starat sami, sami jí pak budete nejlépe znát a když už jsme si popsali všechny důležité díly, k podobné chybě a chaosu by už nemělo dojít.  Žanetě se proto znovu omlouváme.
Koncem dubna nás čeká Jarní regata Bohemians v Praze - chceme se zúčastnit v co největším počtu i s jistými ambicemi, tak se dobře připravte. Radost pak máme i z nových adeptů - jsou to dorostenky vedené Martinem Krausem, pak jednotlivci pod dohledem Martina Šimáka a snad se chytne i Kristýnka Chudá a vydá se ve šlépějích své úspěšné sestry  Žanety....

Předseda J.M.

Diskuze

Události

01.06.2019 08:00
Mistrovství oblasti Vltava v Praze

Počet návštěv: 1140
Posledních 30 dnů: 288 | Posledních 7 dnů: 65 | Poslední den: 5

© 2019 VK Jordán | Všechna práva vyhrazena | smazik@electrogarden.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne