VK Jordán

Oficiální stránky veslařského oddílu
VK Jordán
www.vkjordan.cz

Slovo předsedy - výsledky trenažéry

Slovo předsedy - výsledky trenažéry

Nový rok je sice také divný, ale na trenažérech jsme velice úspěšní!
I v roce 2021 nás silně omezuje covid 19 - ale aspoň nějak trénujeme doma a hned nám to přináší úspěchy. 13. února jsme uspěli na Mistrovství ČR v jízdě na trenažéru on-line - Honza Čížek zvítězil mezi juniory, vylepšil svůj čas na 6:03,9 a hned tedy máme  letošní první mistrovský titul.  Jenda Koška byl také výborný - mezi juniory skončil na 9. místě a bohatě splnil kvalifikační čas pro juniorskou reprezentaci. Statečně zabojoval i Tadeáš Struna mezi dorostenci - těch startovalo 94, 26. místo Tadeáše v takové konkurenci vůbec není špatné.

Vrcholem trenažérové sezóny bylo mistrovství světa on-line  27.2.  Honza Čížek skvěle reprezentoval nejen nás, ale celé Česko a jeho bronzová medaile mezi juniory včetně téměř českého rekordního času 5:59,4 je opravdová bomba!   Po 31 letech tedy máme světovou juniorskou medaili - tu měla naposledy Mirka Děkanovská v r. 1990 za osmu a noncox na MSJ.

No a do třetice zajela 6.3. dobře na trenažérovém akademickém MČR on-line i Žaneta Chudá - ta reprezentovala Universitu Karlovu a její 4. místo v ženách LV a nepopulární bramborová medaile je také velice pěkným úspěchem.

Udělali jsme dobře, že máme aspoň 4 vlastní trenažéry a díky pochopení veslařského svazu nyní máme další 4 zapůjčené - bylo tedy možné dobře se připravit. Poděkovat také musíme táborskému gymplu - všechny závody jsme mohli odjet v jejich posilovně s kvalitním připojením.

No a největší  poděkování patří organizačnímu týmu v čele s hlavní manažerkou Pavlínou Čížkovou a trenérem Petrem Suchým  - vlastně 4x po sobě během 4 měsíců bylo nutné zorganizovat poměrně náročnou akci, ale vždy vše fungovalo báječně včetně cateringu jako takové třešničky navíc.  

Tak blahopřání všem, co uspěli, poděkování všem, co k tomu přispěli a hlavně ať brzo rozmrzneme a můžeme zase na vodu!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Počet návštěv: 6490
Posledních 30 dnů: 112 | Posledních 7 dnů: 23 | Poslední den: 1

© 2021 VK Jordán | Všechna práva vyhrazena | smazik@electrogarden.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne