VK Jordán

Oficiální stránky veslařského oddílu
VK Jordán
www.vkjordan.cz

Táborská regata 2021

Ahoj, 
níže několik fotografií, které jsem vytvořil během zaměstnání. Omlouvám se tedy vedení klubu, pokud jsem pochybil při plnění svěřené funkce nelétavého poštovního holuba a narušil tok některých bitů.

Prosím před shlédnutím foto o přečtení následujících informací, které se netýkají cookies, ale by vhodné jim věnovat pozornost:
1. Pokud se snažíte přehrát zvuk nebo se snažíte pustit video, tak ta vodka co pijete asi není z oficiální distribuce. 
2. Nejsem placený agent západní rozvědky, a to i přes to, že jsou na foto strategické budovy jako loděnice a sladovna pro pivo. 
3. Žádná osoba zveřejněná na foto neodepsala GDPR doložku. Pokud tedy cítíte potřebu informovat příslušné orgány, tak prosím neváhejte. Nejhorší je čekání kdy si pro Vás přijdou. 
4. Pokusil jsem se být při focení genderově neutrální. Bohužel nevím přesně zda se to podařilo. 
5. Respektuji vegetariány, vegany, frutariány a další. Bohužel se do záběru dostala obzvláště hrubým způsobem usmrcená cuketa a za to se samozřejmě omlouvám. 
6. Některé fotky jsou skoro stejný záběr, ale vysvětlete například Mírovi s Verčou, že během závodu nemají pořád strkat ty vesla do vody. Jak se to má sakra fotit. 
7. V případě, že se Vám zdá, že na většině foto jsou kanoisté, tak to s další lahví určitě nebude lepší. 
8. Na Váš dotaz proč je na některých fotkách reklama nejmenované firmy, tak Vám řeknu, že se mi prostě líbí. Pokud Vám to nestačí, tak se obracejte na Petra Košku, Pavla Strunu nebo právníka. 
Dušan Smažík, amatérský fotograf a holub

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Počet návštěv: 6490
Posledních 30 dnů: 112 | Posledních 7 dnů: 23 | Poslední den: 1

© 2021 VK Jordán | Všechna práva vyhrazena | smazik@electrogarden.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne