VK Jordán

Oficiální stránky veslařského oddílu
VK Jordán
www.vkjordan.cz

Výsledky závodů 2019

Pohár KVM 1881, Mělník 28.9.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
JONES Laura - KOTALOVÁ Julie - KOCOVÁ Klára - ZAŤKOVÁ Klára 4x- dky 2 3:33.03
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12 1 1:58.60
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x žkym 12 1 2:10.51
VESELÝ Adam - KAUER Andreas 2x žcis 4 3:11.56
ŠIMÁK Marek - ŠIMÁK Filip 2x žcis 1 2:57.16
ZDEŇKOVÁ Veronika 1x dky 3 2:59.26
KOTALOVÁ Julie 1x dky 4 3:13.26
ZAŤKOVÁ Klára 1x dky 2 3:17.85
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkym 1 2:06.82
STRUNA Tadeáš 1x žcis 14 1 2:49.42
ŠIMÁK Marek 1x žcis 14 2 3:07.79
VESELÝ Adam 1x žcis 13 2 3:19.08
KAUER Andreas 1x žcis 13 3 3:24.47
KOCOVÁ Klára - ZAŤKOVÁ Klára 2x dky 4 3:11.85
JONES Laura - KOTALOVÁ Julie 2x dky 1 2:59.16
ZDEŇKOVÁ Veronika - VENCLOVÁ Magdalena 2x dky 2 3:03.85
DUŠKOVÁ Ema 1x žkys 14 4 3:46.25
KOŠKA Jan 1x dci 1 2:37.60
PROKOP Jan 1x žcim 11 1 2:33.04


Mistrovství ČR ve sprintu 2019, Račice 20.9.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
ZDEŇKOVÁ Veronika - LEDVINOVÁ Martina - JONES Laura - ROZOVÁ Veronika 4x- dky 2 1:46.540
ZDEŇKOVÁ Veronika 1x dky 4 2:09.912
ČÍŽEK Jan 1x dci 1 1:42.404
JONES Laura - KOTALOVÁ Julie 2x dky 5 2:03.542
ZDEŇKOVÁ Veronika - LEDVINOVÁ Martina - JONES Laura - ROZOVÁ Veronika 4x- dky - FA 3 1:42.473
CHUDÁ Žaneta 1x ž LV - FA 2 1:59.106
ČÍŽEK Jan 1x dci - FA 1 1:43.577

HODONÍNSKÁ VESLAŘSKÁ REGATA 2019, 7-8.9.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
STRUNA Tadeáš - WINKLER Radek 2x žcis 1 3:14.44
WINKLER Radek - HARUDA Filip - HRON Adam - STRUNA Tadeáš - JEDLIČKOVÁ Anita (K) 4x+ žcis/neděle 1 3:07.61
STRUNA Tadeáš 1x žcis 14 2 3:27.55
STRUNA Tadeáš - WINKLER Radek - HARUDA Filip - HRON Adam - JEDLIČKOVÁ Anita (K) 4x+ žcis 1  

Polabský pohár, Brandýs nad Labem, 7-8.9.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkym 1 2:12.92
KOŠKOVÁ Lucie - CHUDÁ Žaneta 2x ž senB 2 8:07.28
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 13 2 4:35.45
VESELÝ Adam 1x žcis 13 3 4:54.92
ŠIMÁK Marek 1x žcis 14 3 4:36.29
ŠIMÁK Filip 1x žcis 14 3 4:57.40
PECIVAL Ondřej 1x dci 1 5:34.26
KOŠKA Jan 1x dci 1 5:29.56
SMAŽÍK Kryštof 1x dci 1 5:43.98
KOTALOVÁ Julie - KOCOVÁ Klára 2x dky 5 6:44.41
JONES Laura - ZDEŇKOVÁ Veronika 2x dky 3 6:28.57
CHUDÁ Žaneta 1x ž senB 2 9:15.11
KOŠKOVÁ Lucie 1x ž senB 2 9:22.41
PROKOP Jan 1x žcim 11 6 3:04.60
JONES Laura - KOTALOVÁ Julie - KOCOVÁ Klára - ZAŤKOVÁ Klára 4x- dky 5 5:52.91
ZDEŇKOVÁ Veronika - LEDVINOVÁ Martina - ROZOVÁ Veronika - KROUŽKOVÁ Kateřina 4x- dky 3 5:20.61
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci 2 4:50.10
ZAŤKOVÁ Klára 1x dky 4 6:43.35
ZDEŇKOVÁ Veronika 1x dky 1 6:25.67
JONES Laura 1x dky 3 6:24.10
DUŠKOVÁ Ema 1x žkys 14 5 5:02.20
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x žkym 12 3 2:07.83
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12 1 1:55.16
ŠIMÁK Marek - ŠIMÁK Filip 2x žcis 2 3:45.86
DIVIŠ Jiří 1x mM 5 3:58.43

Smíchovská veslařská regata, Praha 31.8.2019

Jméno Disciplína Čas Pořadí
ŠEVČÍKOVÁ Natálie 1x začátečníci 2:39.25 2
PROKOP Jan 1x začátečníci 3:04.90 3
LEDVINOVÁ Martina - KROUŽKOVÁ Kateřina - ROZOVÁ Veronika - ZDEŇKOVÁ Veronika 4x- dky  2:02.35 3
SMAŽÍK Šimon - ŠIMÁK Marek - ŠIMÁK Filip - STRUNA Tadeáš - ZDEŇKOVÁ Veronika (K) 4x+ žcis 2:04.35 3
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkym 2:29.11 2
JONES Laura - ZDEŇKOVÁ Veronika 2x dky 2:29.46 6
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci 1:50.43 2
ŠIMÁK Marek - STRUNA Tadeáš 2x žcis 1:53.15 1

Třeboňská regata, 24-25.8.2019

Jméno Disciplína Čas Pořadí
KOŠKOVÁ Lucie 1x jky+ž 9:19.22 6
KOCOVÁ Klára - JONES Laura - KOTALOVÁ Julie - ZAŤKOVÁ Klára 4x- dky 6:27.86 4
CHUDÁ Žaneta 1x jky+ž 8:45.11 2
JONES Laura - ZDEŇKOVÁ Veronika 2x dky 6:54.93 3
KOTALOVÁ Julie - ZAŤKOVÁ Klára 2x dky 7:45.15 5
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci 5:39.29 1
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondře FA 5:35.43 2
JONES Laura 1 x dky 15 7:52.45 3
KOTALOVÁ Julie 1x dky 16 10:30.15 6
ZAŤKOVÁ Klára 1x dky 16 7:57.61 5
KOCOVÁ Klára 1x dky 16 8:52.54 6
ZAŤKOVÁ Klára FB 7:56.25 4
SMAŽÍK Kryštof 1x dci 16 6:30.66 3
STRUNA Tadeáš 1x žcis 14 4:13.18 1
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkym 2:19.25 1
PECIVAL Ondřej 1x dci 15 6:04.88 1
KOŠKA Jan 1x dci 15 6:09.78 1
PECIVAL Ondřej FA 6:10.13 2
KOŠKA Jan FA 6:17.88 3
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 13 4:37.90 2
KOŠKOVÁ Lucie - CHUDÁ Žaneta 2x jky+ž 8:36.84 3
ZDEŇKOVÁ Veronika - PECIVAL Ondřej 2 x mixOPEN M 1:48.67 1
ŠIMÁK Marek - ŠIMÁK Filip 2x žcis 4:04.76 1
WINKLER Radek - STRUNA Tadeáš 2x žcis 3:45.27 1
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12 2:22.82 1
WINKLER Radek - HARUDA Filip - HRON Adam - STRUNA Tadeáš - JEDLIČKOVÁ Anita (K) 4x+ žcis 3:31.84 1
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkym/neděle 2:31.43 3
ZDEŇKOVÁ Veronika - ROZOVÁ Veronika - LEDVINOVÁ Martina - KROUŽKOVÁ Kateřina 4x- dky 5:59.95 1

27. ročník Chalupa Cup, J. Hradec, 17.8.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
ZAŤKOVÁ Klára - KOTALOVÁ Julie - JONES Laura - ZDEŇKOVÁ Veronika 4x- dky 1 4:49.86
KOŠKOVÁ Lucie 1x jky+ž 2 4:34.30
JONES Laura - ZDEŇKOVÁ Veronika 2x dky 3 4:31.82
ZAŤKOVÁ Klára - KOTALOVÁ Julie 2x dky 2 4:52.93
DIVIŠ Jiří 1x mM 3 4:13.61
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12 1 2:15.23
ŠIMÁK Marek - ŠIMÁK Filip 2x žcis 1 4:07.01
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci 1 3:39.05
WINKLER Radek - STRUNA Tadeáš - HARUDA Filip - HRON Adam - JEDLIČKOVÁ Anita (K) 4x+ žcis 1 3:50.85
ZDEŇKOVÁ Veronika 1 x dky 15 2 5:25.80
JONES Laura 1 x dky 15 3 5:28.12
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 13 1 4:49.62
ŠEVČÍKOVÁ Natálie - MALENICKÁ Klára 2x žkym 2 2:27.32
ŠIMÁK Filip 1x žcis 14 3 5:34.35
STRUNA Tadeáš 1x žcis 14 1 4:23.17
ŠIMÁK Marek 1x žcis 14 2 4:42.99
PECIVAL Ondřej 1 x dci 15 1 4:00.82
KOŠKA Jan 1 x dci 15 2 4:04.82
ČÍŽEK Jan 1x dci 16 1 4:07.98
SMAŽÍK Kryštof 1x dci 16 3 4:23.35

MČR Masters a talentů, Třeboň, 13.-14.7.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
ČÍŽEK Jan 1x dci FA 1 5:54.15
PECIVAL Ondřej 1x dci FA 2 5:54.64
DIVIŠ Jiří 1x mM D-M R3 2 4:01.85
ZDEŇKOVÁ Veronika 1x dky FA 5 7:02.75

CELKOVÝ POČET BODŮ v Českém poháru: 134,5

M-ČR dorostu, juniorů a seniorů 2019, Račice 28-30.6.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
PECIVAL Ondřej 1x dci R1 5 6:00.897
ČÍŽEK Jan 1x dci R2 2 5:53.866
KOŠKA Jan 1x dci R3 2 6:06.956
JONES Laura - ZDEŇKOVÁ Veronika - LEDVINOVÁ Martina - ROZOVÁ Veronika 4x- dky R1 3 6:09.319
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci R1 1 5:27.081
ČÍŽEK Jan 1x dci SF1 1 5:34.840
KOŠKA Jan 1x dci SF2 4 5:47.010
JONES Laura - ZDEŇKOVÁ Veronika - LEDVINOVÁ Martina - ROZOVÁ Veronika 4x- dky SF2 6 5:55.954
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci SF1 1 5:18.744
KOŠKA Jan 1x dci FB 1 5:48.320
ČÍŽEK Jan 1x dci FA 4 5:37.715
JONES Laura - ZDEŇKOVÁ Veronika - LEDVINOVÁ Martina - ROZOVÁ Veronika 4x- dky FB 2 5:58.661
CHUDÁ Žaneta 1x žLV FA 3 8:31.496
KOŠKOVÁ Lucie - CHUDÁ Žaneta 2x žLV FA 3 7:55.996
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci FA 4 5:03.459

Mistrovství ČR žactva 2019, Račice, 21-23.6.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12 - R3 1 02:12.6
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12 - SF1 1 2:13.204
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12  - FA 1 2:15.555
STRUNA Tadeáš 1x žcis 14 - R1 3 04:06.1
HRON Adam - HARUDA Filip - STRUNA Tadeáš - WINKLER Radek - JEDLIČKOVÁ Anita (c) 4x+ žcis - R1 5 03:52.4
STRUNA Tadeáš 1x žcis 14 - SF3 2 4:02.531
HRON Adam - HARUDA Filip - STRUNA Tadeáš - WINKLER Radek - JEDLIČKOVÁ Anita (c) 4x+ žcis - SF2 2 3:57.184
STRUNA Tadeáš 1x žcis 14 - FA 4 4:21.209
HRON Adam - HARUDA Filip - STRUNA Tadeáš - WINKLER Radek - JEDLIČKOVÁ Anita (c) 4x+ žcis - FA 4 3:36.111

AXA Primátorky 2019, Praha, 8-9.6.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
CHUDÁ Žaneta žsen 1x 3 nutnost OJ
CHUDÁ Žaneta žsen 1x 1 08:39.4
CHUDÁ Žaneta žsen 1x, SF1 4 08:34.5
CHUDÁ Žaneta žsen 1x, FB 3 09:03.4
      v ČP již 69,5 bodu!

Mistrovství oblasti Vltava, Pha - Smíchov, 1 - 2.6.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
ZDEŇKOVÁ Veronika - JONES Laura - LEDVINOVÁ Martina - KROUŽKOVÁ Kateřina 4x- dky 4 5:44.67
CHUDÁ Žaneta 1x žLV 2 7:22.96
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12 2 2:06.83
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12 - FA 1 2:02.39
KOŠKOVÁ Lucie - CHUDÁ Žaneta 2x žLV - FA 1 7:14.74
WINKLER Radek - HARUDA Filip - HRON Adam - STRUNA Tadeáš - JEDLIČKOVÁ Anita (K) 4x+ žcis 1 3:27.62
WINKLER Radek - HARUDA Filip - HRON Adam - STRUNA Tadeáš - JEDLIČKOVÁ Anita (K) 4x+ žcis - FA 2 3:25.77
JONES Laura - ZDEŇKOVÁ Veronika 2x dky 5 6:15.74
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 13 4 4:17.50
VESELÝ Adam 1x žcis 13 6 4:54.85
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 13 - FB 3 4:31.34
STRUNA Tadeáš 1x žcis 14 2 3:50.81
STRUNA Tadeáš 1x žcis 14 - FA 2 3:59.93
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci 1 5:11.37
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci - FA 2 5:19.89
KOŠKA Jan 1x dci 1 5:49.40
PECIVAL Ondřej 1x dci 1 5:53.31
ČÍŽEK Jan 1x dci 1 5:44.69
ČÍŽEK Jan 1x dci - FA 1 5:35.17
KOŠKA Jan 1x dci - FA 2 5:41.46
PECIVAL Ondřej 1x dci - FA 5 5:49.09

Memoriál Jiřího Vejlupka 2019, Lysá nad Labem, 25 - 26.5.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
ZDEŇKOVÁ Veronika, JONES Laura 2x dky 2 05:46,67
KOTALOVÁ Julie, ZAŤKOVÁ Klára 2x dky DNF  
ŠIMÁK Filip 1x žcis 14 5 04:36,48
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 13 1 04:11,86
ČÍŽEK Jan 1x dci 1 06:11,32
KOŠKA Jan 1x dci 1 06:17,09
SMAŽÍK Kryštof 1x dci 3 06:48,42
PECIVAL Ondřej 1x dci 3 06:21,41
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12 1 02:12,92
KOŠKA Jan, PECIVAL Ondřej 2x dci 1 05:07,92
VESELÝ Adam, SMAŽÍK Šimon, ŠIMÁK Marek, ŠIMÁK Filip, ZDEŇKOVÁ Veronika 4x+ žcis/neděle 2 04:01,61
ŠIMÁK Filip, SMAŽÍK Šimon 2x žcis 3 03:55,67

Mezinárodní brněnská regata juniorů 18. - 19.5.2019:
Tadeáš Struna + společenství VK Vajgar Jindřichův Hradec:

Disciplína Rozjížďka Pořadí Čas Pozn.
4x+ žáci st. (JMC) 4 2 4:28,07 postup do finále B
4x+ žáci st. (JMC) finále B 1 3:32,90 celkově 7. místo
2x   žáco st. (JMC) 3 1 4:25,41 postup do finále A
2x   žáco st. (JMC) finále A 2 4:02,52 + 8,5 bodu do ČP!

Velká jarní regata Bohemians Praha, 27 - 28 .4.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
PECIVAL Ondřej 1 x dci C 1 5:53.03
MALENICKÁ Klára 1 x žkym C 1 2:16.99
ŠIMÁK Filip - ŠIMÁK Marek 2x žcis 2 4:24.63
WINKLER Radek - STRUNA Tadeáš 2x žcis 1 3:45.14
STRUNA Tadeáš 1x žcis 14 1 3:56.77
ŠIMÁK Filip 1x žcis 14 5 4:55.13
ŠIMÁK Marek 1x žcis 14 4 4:35.73
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 13 3 4:30.97
WINKLER Radek - STRUNA Tadeáš 2 x žcis/neděle 1 3:35.31
SMAŽÍK Šimon - ŠIMÁK Filip 2 x žcis/neděle 3 4:23.34
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12 4 2:27.04
ČÍŽEK Jan 1 x dci B 2 5:46.99
STRUNA Tadeáš 1 x žcis A 3 4:00.27
ŠIMÁK Filip 1 x žcis B 4 4:45.16
ŠIMÁK Marek 1 x žcis C 3 4:30.41
DUŠKOVÁ Ema 1 x žkys C 3 5:11.63
KOŠKA Jan 1 x dci A 3 5:36.43
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci 1 5:18.58

Kontrolní závody reprezentačních výběrů 2019, Račice, 19-21.4.2019

Jan Koška Pořadí Čas

Rozjížďka č. 1

4

8:26,66

Opr. jízda č. 3

4

7:55,04

Semifinále C/D

2

7:55,53

Finále C

4

8:06,49

Celkově 15. místo - skifař Oppitz neabsolvoval finále B, není klasifikován.

Rennerův memoriál, Praha, 13-14. dubna 2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas

ŠIMÁK Filip - STRUNA Tadeáš

2xžcis

2

4:38,30

MALENICKÁ Klára

1x žkym12

3

2:16,54

STRUNA Tadeáš

1xžcis 14

1

4:27,48

ŠIMÁK Filip

1xžcis 14

4

6:36,35

CHUDÁ Žaneta

1xž

3

6:59,36

ČÍŽEK Jan

1xdci

3

6:12,23

CHUDÁ Žaneta

1xžlv

2

7:07,51

MČR na Dlouhé dráze 2019, Liběchov - Štětí, 6. dubna 2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas  

KOŠKA Jan

1xdci

16

21:54,8

 

ČÍŽEK Jan

1xdci

29

22:21,0

 

CHUDÁ Žaneta

1xžlv

10

23:25,9

+ 2 první body do ČP!

Memoriál Miroslava Šedy, Praha, 30. března 2019

Jméno  Disciplína Pořadí Čas

CHUDÁ Žaneta

1xž

5

28:15,3

ČÍŽEK Jan

1xdci

8

26:12,9

XXVI. mezinárodní mistrovství ČR v jízdě na trenažéru, Neratovice, sobota 16. únor 2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas

Jan Čížek

Dorostenci

1

06:19,40

Jan Koška

Dorostenci

29

07:06,50

Žaneta Chudá

Ženy LV

10

08:07,40

II. kolo Poháru ČR na trenažéru Hostivice 13.1.2019:

Jméno Disciplína Pořadí Čas

Jan Čížek

dorostenci

1. místo (98 startujících)

06:20:60

 

Události

30.11.2019 14:00
Svatoondřejská pětistovka
15.12.2019 10:00
Přesun trenažérů do Centra universita
02.02.2020 09:00
Zimní soustředění Kvilda

Počet návštěv: 2065
Posledních 30 dnů: 98 | Posledních 7 dnů: 32 | Poslední den: 4

© 2019 VK Jordán | Všechna práva vyhrazena | smazik@electrogarden.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne