VK Jordán

Oficiální stránky veslařského oddílu
VK Jordán
www.vkjordan.cz

Výsledky závodů 2019

Memoriál Jiřího Vejlupka 2019, Lysá nad Labem, 25 - 26.5.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
ZDEŇKOVÁ Veronika, JONES Laura 2x dky 2 05:46,67
KOTALOVÁ Julie, ZAŤKOVÁ Klára 2x dky DNF  
ŠIMÁK Filip 1x žcis 14 5 04:36,48
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 13 1 04:11,86
ČÍŽEK Jan 1x dci 1 06:11,32
KOŠKA Jan 1x dci 1 06:17,09
SMAŽÍK Kryštof 1x dci 3 06:48,42
PECIVAL Ondřej 1x dci 3 06:21,41
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12 1 02:12,92
KOŠKA Jan, PECIVAL Ondřej 2x dci 1 05:07,92
VESELÝ Adam, SMAŽÍK Šimon, ŠIMÁK Marek, ŠIMÁK Filip, ZDEŇKOVÁ Veronika 4x+ žcis/neděle 2 04:01,61
ŠIMÁK Filip, SMAŽÍK Šimon 2x žcis 3 03:55,67

Mezinárodní brněnská regata juniorů 18. - 19.5.2019:
Tadeáš Struna + společenství VK Vajgar Jindřichův Hradec:

Disciplína Rozjížďka Pořadí Čas Pozn.
4x+ žáci st. (JMC) 4 2 4:28,07 postup do finále B
4x+ žáci st. (JMC) finále B 1 3:32,90 celkově 7. místo
2x   žáco st. (JMC) 3 1 4:25,41 postup do finále A
2x   žáco st. (JMC) finále A 2 4:02,52 + 8,5 bodu do ČP!

Velká jarní regata Bohemians Praha, 27 - 28 .4.2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas
PECIVAL Ondřej 1 x dci C 1 5:53.03
MALENICKÁ Klára 1 x žkym C 1 2:16.99
ŠIMÁK Filip - ŠIMÁK Marek 2x žcis 2 4:24.63
WINKLER Radek - STRUNA Tadeáš 2x žcis 1 3:45.14
STRUNA Tadeáš 1x žcis 14 1 3:56.77
ŠIMÁK Filip 1x žcis 14 5 4:55.13
ŠIMÁK Marek 1x žcis 14 4 4:35.73
SMAŽÍK Šimon 1x žcis 13 3 4:30.97
WINKLER Radek - STRUNA Tadeáš 2 x žcis/neděle 1 3:35.31
SMAŽÍK Šimon - ŠIMÁK Filip 2 x žcis/neděle 3 4:23.34
MALENICKÁ Klára 1x žkym 12 4 2:27.04
ČÍŽEK Jan 1 x dci B 2 5:46.99
STRUNA Tadeáš 1 x žcis A 3 4:00.27
ŠIMÁK Filip 1 x žcis B 4 4:45.16
ŠIMÁK Marek 1 x žcis C 3 4:30.41
DUŠKOVÁ Ema 1 x žkys C 3 5:11.63
KOŠKA Jan 1 x dci A 3 5:36.43
KOŠKA Jan - PECIVAL Ondřej 2x dci 1 5:18.58

Kontrolní závody reprezentačních výběrů 2019, Račice, 19-21.4.2019

Jan Koška Pořadí Čas

Rozjížďka č. 1

4

8:26,66

Opr. jízda č. 3

4

7:55,04

Semifinále C/D

2

7:55,53

Finále C

4

8:06,49

Celkově 15. místo - skifař Oppitz neabsolvoval finále B, není klasifikován.

Rennerův memoriál, Praha, 13-14. dubna 2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas

ŠIMÁK Filip - STRUNA Tadeáš

2xžcis

2

4:38,30

MALENICKÁ Klára

1x žkym12

3

2:16,54

STRUNA Tadeáš

1xžcis 14

1

4:27,48

ŠIMÁK Filip

1xžcis 14

4

6:36,35

CHUDÁ Žaneta

1xž

3

6:59,36

ČÍŽEK Jan

1xdci

3

6:12,23

CHUDÁ Žaneta

1xžlv

2

7:07,51

MČR na Dlouhé dráze 2019, Liběchov - Štětí, 6. dubna 2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas  

KOŠKA Jan

1xdci

16

21:54,8

 

ČÍŽEK Jan

1xdci

29

22:21,0

 

CHUDÁ Žaneta

1xžlv

10

23:25,9

+ 2 první body do ČP!

Memoriál Miroslava Šedy, Praha, 30. března 2019

Jméno  Disciplína Pořadí Čas

CHUDÁ Žaneta

1xž

5

28:15,3

ČÍŽEK Jan

1xdci

8

26:12,9

XXVI. mezinárodní mistrovství ČR v jízdě na trenažéru, Neratovice, sobota 16. únor 2019

Jméno Disciplína Pořadí Čas

Jan Čížek

Dorostenci

1

06:19,40

Jan Koška

Dorostenci

29

07:06,50

Žaneta Chudá

Ženy LV

10

08:07,40

II. kolo Poháru ČR na trenažéru Hostivice 13.1.2019:

Jméno Disciplína Pořadí Čas

Jan Čížek

dorostenci

1. místo (98 startujících)

06:20:60

 

Události

01.06.2019 08:00
Mistrovství oblasti Vltava v Praze

Počet návštěv: 1140
Posledních 30 dnů: 288 | Posledních 7 dnů: 65 | Poslední den: 5

© 2019 VK Jordán | Všechna práva vyhrazena | smazik@electrogarden.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne